FATOŞ SİVASLI    

YUMI LASHES NEDİR?

Kaldırma, germe anlamına gelen Yumi Lashes, besleyici bir prosedürdür. Lütfen prosedürden önce kullanılacak ürünlerin Yumi Lashes ürünleri olduğuna emin olun ve yetkiliden uzmanlık sertifikasını görmek isteyin. Çünkü muadil uygulama yapan kişi ya da kuruluşlar, Yumi Lashes ürünlerinden farklı ürünler kullanmaktadır. Dünyada sadece Yumi Lashes ürünleri içeriğinde protein,  keratin ve multivitaminler bulunmaktadır. Yumi Lashes prosedürünün amacı, sadece kıvrık kirpik oluşturmak değildir. Asıl amacı kirpikleri beslemek ve güçlendirmektir. Yumi Lashes kesinlikle zararsız, son gelişmiş kozmetik teknolojilerin başarılı bir uyumudur.

NEDEN YUMI LASHES?

Yumi Lashes, hiçbir kirpik ekleme işlemi gerektirmeyen, kirpikleri kaldıran ve doğal görünüm kazandıran bir tedavi yöntemidir. Tedavisi 1 saat sürer ve uygulama yapılan kişiyi rahatsız etmez. Prosedür sonrası 2 ay, kirpiklerin görünümünü korur ve kirpiklerin renk tonunda artış görünür.

Her çağdaş kadın minimum kozmetik ürünleri kullanarak ve günlük bakım prosedürlerine ihtiyaç duymadan hoş görünmek ister. Doğal, güzel ve uygun kirpiklerin hayali, yeni nesil Yumi Lashes teknolojisi ile gerçek oluyor. Yumi Lashes, kirpik geliştirme güzellik dünyasının gerçek bir devrimidir. Yumi Lashes, sadece yetkili uzman tarafından gerçekleştirilen ve sonunda daha iri göz görünümü, kalınlaşmış, sıklaşmış kirpik ve kalkmış göz kapakları etkisi sağlayan bir prosedürdür. Pigment, keratin ve vitamin takviyeleriyle yapılan kirpik bakım işlem olan Yumi Lashes, kirpiklerinize 2 - 3 ay süre ile ideal uzunluk, keskin kıvrım ve gözle görülür keskin dolgunluk sağlar. Yumi Lashes işlemi, her zaman mükemmel görünmek isteyen kadınlar için yine bir kadın tarafından üretilmiştir. Herkes çarpıcı bakışlar ve uzun kirpiklere sahip olmak ister. Yumi Lashes, kesinlikle zararsızdır ve geliştirilen en son kozmetik teknolojilerinin başarılı bir uyumudur. Avrupa ve Rus standartlarına uygundur ve güvenlik sertifikalarına sahiptir. Teknolojisi bir İsviçre şirketi tarafından geliştirilmiştir. Şu anda dünyada bu prosedürün bir benzeri yoktur.

Yumi Lashes "besleyici maddeleri" sayesinde kirpik yapısını güçlendirir. İşlem sonrası kirpiklere özel ek bakım veya düzeltme gerekmez. Herhangi bir huzursuzluk hissedilmez. Kirpiklerinize rimel sürebilirsiniz, korkusuzca makyaj yapabilir, makyajınızı temizleyebilirsiniz.  Kirpikler yumuşak, düzgün ve en önemlisi doğal görünümlü olur.  Yumi Lashes beş adımdan oluşan bir işlemdir. Her işlem, doğal kirpiklere özel malzemeler kullanılarak sadece ve sadece uzman tarafından uygulanır.

Prosedürün birinci basamağında kirpiklerin komple temizlenmesi, yağlardan arındırılması, tene hoş etki yaratan, yumuşatan özel hazırlık karışımının sürülmesi ve protein ile beslenmesi yapılır. İkinci basamakta, silikonlu projektör yerleştirilir, bunun sayesinde kirpikler yukarı doğru taranır. Üçüncü etapta, kirpikler keratinle doldurulur. Dördüncü basamakta; kirpiklerin yapısını kalınlaştıran pigment ile doldurulur. Beşinci ve son aşamada; vitamin ile kirpikler beslenir.  Doğal kirpiklerin kalınlaşır, beslenir, kıvrımlı bir görünüm kazanır ve güçlenir.


Köşe Yazıları
 
Telif Hakkı © Haber Medya Grubu
RSS Samsun haber İletişim