KÜBRA ŞENOCAK    
  • .. Gördüklerimi anlamıyorum bile...
  • 8 yaşında bir çocuk vardı. Orada öylece yatıyordu.
    Edward Casey Sherman ve Dave Wedge'in yazdığı Boston Strong: A City's Triumph Over Tragedy adlı kitaptan uyarlama olan orijinal adıyla ‘Patriots Day’ yani ‘Kara Gün’ filminin başrollerini Mark Wahlberg, Kevin Bacon paylaşıyor. 15 Nisan 2013 günü Boston"da maraton esnasında patlatılan ikibomba sonrasında yaşanan olayları anlatıyor. 
    2017’nin son gecesi kendi televizyon kanalımız Haberaks TV başta olmak üzere birçok kanal Almanak yapmıştı ve mutlu tablo sayısı o kadar azdı ki. 
    Geçen seneye sığan fazlaca ölüm ve kayıplar doldurmuştu rakamları. 
    Hele de yılbaşı gecesine düşen Reina katliamı. 39 kişinin yaşamını yitirdiği kabus dolu o gece. Bir daha yaşanmaması dilekleriyle artık yeni bir yıldayız hepimize sağlık mutluluk ve barış diliyorum.

HaberHayat 2018 yılının ilk sayısını fazlasıyla mutluluk doldurdu.
Haber Medya Grubu bünyesinde faaliyet gösteren HaberHayat Dergisi, 2,5 milyon kişinin indirdiği bir uygulama olan Turkcell Dergilik platformuna hızlı bir giriş yaptı. Turkcell Dergilik'te yer almaya başladığı günden bu yana uygulamanın gözdesi haline gelen HaberHayat Dergisi'nin Aralık 2017 sayısı, kullanıcılar tarafından 10 binin üzerinde indirildi. 

Sonsuz teşekkürler…
Bu gururla daha keyifli bir sayı olsun istedik ve Ocak sayımıza “Özel Bebek” sayfası koyduk. Artık profesyonel fotoğrafçı eşliğinde size özel çekimler ve anılarınız hayat buluyor. Bunun için bizlere ulaşmanız yeterli.

Sürprizler bu kadar değil elbette gerisi içerikte keyifli okumalar dilerim.

Hoşça kalın


Köşe Yazıları
 
Telif Hakkı © Haber Medya Grubu
RSS Samsun haber İletişim