SU KARAKUŞ 2017 EYLÜL BURÇLARINI YORUMLUYOR    

EYLÜL BURÇ YORUMLARI

www.sukarakus.com

astrolojikulubu@gmail.com

5 Eylül Mars Başak burcuna geçiyor. Sağlık ve iş düzeni daha kararlı, hırslı davranacağımız alanlar olacak.

5 Eylül Merkür gerilemesi Aslan burcunda sona eriyor ancak bugün çok tehlikeli. Bir sonraki günden itibaren hatalar düzeltilebilir.

6 Eylül Balık burcu 13. Derecesinde dolunay. Neptün-Dolunay kavuşumu düşleri gerçekleştiren finale veya hayal kırıklığı yaratan ayrılıklara işaret ediyor. Merkür-Uranüs üçgeni dolunayda konuşma ve anlaşma zemini yaratılacağını, orijinal fikirlerin para kazandıracağını anlatıyor.

10 Eylül Merkür, 20 Eylül Venüs Başak burcunda tekrar ilerliyor. Yardımlaşma, iş ve sağlık konuşma konularımız olarak öne çıkacak. Aşkı mükemmel olarak tanımladığımız kişilerde arayacağız.

20 Eylül Başak burcunun 27. Derecesinde yeniay doğuyor. Yeniayın herhangi bir açış yok ancak aynı anda Merkür-Neptün karşıtlığı etkili olacak. Bu karşıtlık sözlerin ve yazılanların yaratacağı hayal kırıklığını ifade ediyor. Plüton’un sert açıları ise güçlü ve otoriter kişilerin yaratacağı üzüntüye dikkat çekiyor. Her koşulda yeniay yeni bir iş veya diyet programıyla yenilenmemize yardım edecek.

22 Eylül Güneş, 30 Eylül Merkür Terazi burcuna geçiyor. Evlilik ve ortaklık ilişkilerinin ya da düşüncesinin öne çıktığı evre başlıyor.

28 Eylül Jüpiter-Uranüs karşıtlığı adaletsizlikleri ve şanssızlıkları davet edebilir. Öncü olduğumuz konularda ilerleme değil engelle karşılaşabiliriz. Doğal afetler, sel, yangın gibi zorlayıcı olaylar gözlemlenebilir.

KOÇ: Ayın ilk haftasından itibaren iş ve sağlık konusunda daha hırslı davranacaksınız. Aynı konuda yenilikleri ayın ikinci yarısında yaparken, ayın ilk yarısında kötü alışkanlıklardan kurtulma çabasında olacaksınız. Ayın sonuna doğru arkadaşlar ve yakınlarınız arasındaki sevimsizlikler üzebilir.

BOĞA: 20’sine dek evinizdeki dekorasyonla ilgilenirken 20’sinden itibaren aşka ve çocuklarınıza özel ilgi göstereceksiniz. Bu şanslı bir evre. Ayın ilk yarısında sizi düş kırıklığına uğratan dostlarla yolları ayırabilir, ayın son yarısında yeni bir aşka evet diyebilirsiniz. Ay sonunda sağlık sorunları panik havası yaratabilir.

İKİZLER: Ayın ilk 5 gününde iletişim sorunları can sıkarken, 10 Eylülden itibaren ailenizle aranızdaki kırgınlıkları gidermek önceliğiniz olacak ve bu sayede ayın 2.yarısında yeni bir mülk almak isteyeceksiniz. Ayın ilk yarısında görevlerinizi tamamlayıp, teslim edip yükseliş veya ödül kazanabilirsiniz.

YENGEÇ: Ayın ilk yarısında seyahatlerinizi tamamlayıp eve dönebilir ya da eğitim programınızı başarıyla tamamlayıp sertifikanızı alabilirsiniz. Dolunay düşlerinizi gerçekleştirecek güçte. Ayın ikinci yarısında yakın çevrenizi genişletecek bir yenilik, medya ve sonum çalışmalarınıza da katkı koyacak.

ASLAN: Mali konuları canlandırmak üzere 22’sine dek çaba harcayacaksınız. 22’sinden itibaren yakın çevrenizle ilgilenecek ve başarıdan başarıya koşacaksınız. Ancak elemanlarınızdan birinin sizde yaratacağı baskı ayın ikinci yarısında rahatsız edici olacak.

BAŞAK: Ayın ilk 5 gününde yöneticiniz Merkür gerileyecek dikkat! Yanlış anlamalar kayıplar ve iletişim araçları kazaları oluşabilir. Ayın ilk yarısında evlilik ve ortaklıklar hayal kırıklığı ile sonlanabilir. Ayın ikinci yarısındaysa yepyeni bir yaşama geçmek üzere kişisel stilinizi değiştirme şansı bulacaksınız.

TERAZİ: İş yaşamınızda artık işlevini kaybeden şeyler sona erecek ve ayın ilk yarısında bir çeşit düş kırıklığı yaşayacaksınız. Yenilik için acele etmeyin. Ayın ikinci yarısında kötü alışkanlıklarınız başta olmak üzere inanışlarınızı değiştireceksiniz. Ay boyunca dostluklar ve kişisel gelişim öne çıkacak.

AKREP: Ayın ilk yarısında aşk yaşamınızda bir düş kırıklığı oluşabilir. Ayrılık ya da bir şans vermek sizin tercihleriniz. Ayın ikinci yarısında yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak. Ay sonuna doğru iş alanınızdaki ani değişim veya bir türlü yenilenememek kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Biraz daha sabır!

YAY: Ev ve aileyle ilgili bir sonlanma Eylül başında biraz şaşırtacak. Kabullenmenin güç olacağı bir ayrılık yaşanabilir. Ayın ikinci yarısındaysa kariyer yaşamınızda yeni başlangıçlar yapacaksınız. Ay sonuna doğru yöneticiniz Jüpiter’in sert açısı arkadaşlarınızın şanssızlıklarıyla ilgilenmenize neden olacak.

OĞLAK: Eylül’ün ilk yarısında yakın çevrenizi değiştirecek, medya çalışmalarınızı tamamlayacak ve final çizgisine ulaşacaksınız. Ayın ikinci yarısında yeni bir kente taşınma, yeni bir ülkeyi ziyaret etmek veya eğitim yaşamına başlamak olasılıklarınız. Yenilik size iyi gelecek.

KOVA: Mali konulardaki can sıkan detaylar ayın ilk yarısındaki dolunayla çözüme ulaşacak. Noktayı koyacaksınız. Ayın ikinci yarısındaysa kredi alabilir, telif hakkı kazanabilir, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Seyahatlerinizde özellikle ay sonunda çok dikkatli olmalısınız.

BALIK: Burcunuzda gerçekleşen dolunay ayın ilk yarısında görünüşünüzle ve evliliğinizle ilgili bir tamamlanma yaratacak. Düş kırıklıkları yeni kararlar almanızı sağlayabilir. Ayın ikinci yarısındaysa evlilik veya ortaklık teklifi ile sevinirken, bir arkadaşın katı ve tehditkar tutumuyla sarsılabilirsiniz. Mali konularda dikkat!ASTROLOJİ
 
Telif Hakkı © Haber Medya Grubu
RSS Samsun haber İletişim