SU KARAKUŞ 2017 AĞUSTOS BURÇLARINI YORUMLUYOR    

31 Ağustos’ta Yengeç burcuna yerleşen Venüs, 26 Ağustos’a dek su grubu burçlara çekicilik ve aşk sunacak. Ayın büyük bölümünde şefkate duyulan aşk öne çıkarken, ay boyunca Venüs’ün tetikleyeceği olumsuz açılar sevgisizlik, duygusal ilişkilerde beklenmedik değişim ve ayrılıklar, şanssızlıklar, borsada ani düşüşler, ülke üzerinde oynanan oyunların ortaya çıkışı gibi sonuçlar getirebilir. (Venüs-Plüton karşıtlığı, Venüs-Uranüs karesi, Venüs – Jüpiter Karesi)

3 Ağustos’tan itibaren gerilemeye başlayan Uranüs, ilişkilerde ve işlerde durağanlık yaşayacak. 

4 Ağustos Jüpiter Plüton kare açısının zirve yapacağı gün. Ağustos sonuna kadar etkili olan bu açı; şans, adalet, köklü değişiklikler gibi konularda tarih yazdırabilir. Ve sadece bu sert açı sayesinde ciddi başarılara imza atabiliriz. Evet, yanlış okumadınız bu bir başarı açısı. Ve başarı, bu sert açının iyi değerlendirilmesine bağlı.

7 Ağustos saat 21.12’den itibaren 15. derece Kova parçalı ay tutulması yaşanacak. Ay tutulmaları iç daraltan, nefes almayı zorlaştıran ve kötü bir şey olacakmış hissiyle dolduran gökyüzü olaylarıdır. Birkaç Dolunay gücündeki tutulmalar, her zaman korkuyla beklenir. Ancak bu kez ay tutulması sevindirebilir, zira Jüpiter hem Ay’a hem Güneş’e destek vererek arabulucu ve şans dağıtan bir gezegen olarak sevindirecek.

13 Temmuz’da Merkür 11. derece Başak burcunda gerilemeye başlayacak. Başak burcu Merkür’ün doğal alanıdır. Dolayısıyla bu gerileme bir hayli sarsıcı. İş yaşamında sıklıkla hata yapmak, iş araçlarının bozulması, yanlış teşhis ve yanlış tedavilerin üzücü sonuçları bu dönemde karşımıza çıkacak engeller. Öte yandan yarım kalan işlerin tamamlanması, yarım kalan ilişkilere bir şans daha verme arzusunun yükselmesi, eski evrakların toparlanması, eski dostlarla yeniden karşılaşmak gibi yan etkilerde sevindirici olacak.

21 Ağustos 21.31’de 28.derece Aslan burcunda, yılın ikinci yarısının güzel geçmesini sağlayan bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu çok özel ve güzel bir tutulma. 28.derece Koç burcunda geri giden Uranüs’le Güneş ve Ay arasında olumlu bir bağlantı kurulurken, sürpriz haberlerle sevineceğiz. Uzak orbla da olsa Jüpiter ve Satürn’de tutulmayı destekleyecekler.  Şans ve süreklilik elde etmek bu dönemde hiç de zor olmayacak.

23 Ağustos’ta 01.21’de Güneş, Başak burcuna geçiyor. Bu saatten önce doğanlar, Aslan burcu ve sonra doğanlar Başak burcunun etkisinde.

 25 Ağustos’ta durağanlaşan Satürn, 27’sinden itibaren ilerlemeye başlayacak. 25-26 Ağustos beklenmedik engellerle karşılaşıp baskı hissedebilir, olağan sonrasında disiplin kazanıp yola devam edebiliriz.

26 Ağustos’a kadar Yengeç burcunda yol alan Venüs, şefkatle aşkı karıştırma hali yaratırken; 26 Ağustos’ta Aslan burcuna geçerek “Beni seveni severim” duygusunu körükleyecek.

Tutulmaları iyi değerlendireceğiniz keyifli bir ay dilerim.

KOÇ: Kariyer ve iş ortaklığınızı etkileyecek köklü değişiklikler ayın başından itibaren sinyal vermeye başlayacak. Hoşunuza gitmese de değişime alışmalısınız. Ay tutulması yaşamınıza yeni dostlar getirebilir ve bu dostlardan biriyle evlilik ya da iş ortaklığı kararı alabilirsiniz. Köklü değişikliklerin ardından adeta Güneş doğacak. Ayın ikinci yarısında, Güneş tutulması size yeni bir aşkı ve yaşam biçiminizi değiştirmeyi vaat edecek. Bu yeniliği çok seveceksiniz. Merkür gerilemesi ay boyunca iş ve sağlık alanınızda sorun yaratabilir. Dikkat!

BOĞA: İş ve sağlık alanınızdan geçiş yapan Jüpiter, ekstra gelirler kazanmanızı sağlayabilir. Yurt dışı ve kent dışı iş beklentilerinizi değiştirip farklı alanlarda varlık göstermeye çalışmalısınız. Ayın ilk yarısında ay tutulması kariyerinizde önemli bir tamamlanma ve sonuç alma imkanı sağlayacak. İşler ve teklifler bu evrede artabilir. Ayın ikinci yarısında ise ev veya mülk sahibi olabilir ya da evlenmeye karar verebilirsiniz. Her koşulda yaşamınızda seveceğiniz bir yenilik gerçekleşecek. Ay boyunca aşk, çocuklar ve yaratıcı projeler alanında yanlış düşünceler, ayrılık veya pişmanlık getirebilir. Dikkat!

İKİZLER: Çocuklarınız veya partneriniz için yapacağınız harcamalar ayın ilk yarısında canınızı sıkabilir. Ya da onların başına gelenler hayat planınız değiştirebilir. Uzaklardan gelen destek, ayın ilk yarısında iyi bir sonuç yaratacak ve tutulmanın etkisi ile seyahatlere de çıkabileceksiniz. Ayın ikinci yarısında, Güneş tutulması yeni bir medya çalışmasında yer almanızı sağlayacak. Arkadaşlarınızın birinden beklenmedik bir teklif alacaksınız ve hayatınızın kitabını yazacaksınız. Merkür gerilemesi aile içi ilişkilerde yorgunluk yaratabilir. Dikkat!

YENGEÇ: Ev ve yuva alanınızda ayın ilk yarısında kriz çıkabilir ve ilişkiler sarsılabilir. Ayrılma kararı bir çözüm tabii. Veya ay tutulmasının etkisiyle para paylaşımı yapmak ve böylece kendi yolunuzda ilerlemek de ihtimal. Ayın ikinci yarısında sorun çözme konusundaki gelişiminiz ve aniden kazanılan paralar sevindirecek. Kariyeriniz değişebilir. Merkür gerilemesi iletişim hatalarına ve araçlarınızın bozulmasına neden olabilir. Yakın çevrenizle tartışmadan önce konuyu anlamalısınız.

ASLAN: Evlenmek istiyorsanız da boşanmak istiyorsanız da ay tutulması ayın ilk yarısında destekleyecek. Ne istediğinize dikkat edin! Büyük bir şans yakalayacak, yakın çevrenizdeki bir gelişmeyi dikkate alacak ve ilerleyeceksiniz. Ayın ikinci yarısında ise hem görünüşünüzü yenileyebilir hem de yaşam stilinizi daha konforlu hale getirebilirsiz. Merkür gerilemesi ay boyunca mali konularda hata yapmanıza neden olabilir. Dikkat!

BAŞAK: Yöneticiniz Merkür burcunuzda geri gidecek ve gölge dönemle birlikte ay boyunca etkili olacak. Algılarınız zayıflayabilir. Unutkanlık ve yanlış kararlar canınızı sıkabilir. Ayın ilk yarısında iş alanınızda beklentilerinin üstünde kazanmanızı sağlayacak bir yenilik ortaya çıkabilir. Büyük bir projeyi tamamlayıp teslim edebilirsiniz. Ayın ikinci yarısında Güneş tutulması sayesinde, iç dünyanız yenilenecek ve bir ruhsal gelişim tekniği ile tanışacaksınız. Kötü alışkanlıklardan kurtulmaksa daha kolay olacak.

TERAZİ: Ayın yıldızısınız. Ay tutulmasında partnerinizi destekleyecek, yalnızsanız aşık olacak ruh eşinizle tanışacaksınız. Ayın ilk yarısında ailenizle ilgili köklü değişiklikler yaşayacak ve belki biraz sarsılacaksınız. Tutulmalar sizi toparlayıcı. Yeni dostlar ayın ikinci yarısında yaşamınıza girecek. Bu dostlardan biri müstakbel eşiniz olabilir ilerleyen zamanda. Merkür gerilemesi geçmişte takılı kalmanıza ve yakınlarınızın sağlığıyla ilgili yanlış kararlara neden olabilir.

AKREP:  Yakın çevrenizi köklü bir şekilde değiştireceksiniz ve bu değişime adeta zorunlusunuz. Bu zorunluluk hoşa gitmese de zamanla içinizi aydınlatacak. Evinizle ilgili büyük yenilikleri tamamlamanız, ay ortasına kadar mümkün ve bu değişiklik mutluluğunuzu perçinleyecek bir diğer faktör olacak. Ayın ikinci yarısındaysa yeni arkadaşlar ve yepyeni bir yaşam amacı hayatınıza katılacak. Bu amaç yeni bir işi veya sağlık programını da beraberinde getirecek. Merkür gerilemesi ay boyunca arkadaşlarınızla birbirinizi yanlış anlamanıza ve ayrılıklara neden olabilir, dikkat!

YAY: Özgüveninizi sarsan arkadaşların varlığı, mali durumunuzu kökten değiştiren ideallerin kalbinizdeki yeri, ayın ilk haftasından itibaren gözünüze batmaya başlayacak ve değişeceksiniz. Ayın ilk yarısında yakın çevrenizin, blogunuzun, kitap yazma projenizin veya tanıtım reklamınızın etkileneceği bir ay tutulması oluşacak ve arkadaşlarınızın desteğini alarak ilerleyeceksiniz. Ayın ikinci yarısında, yurt dışına seyahat etmek veya eğitim almak gibi şanslar elde edeceksiniz. Gideceğiniz yerde aşk sizi bekliyor olacak. Kariyer alanında ay boyunca hatalı iletişim utandırabilir, dikkat!

OĞLAK: Kariyeriniz adına kendinizi şanssız olarak nitelendireceğiniz günler başlıyor. Oysa sadece köklü değişikliklere ihtiyacınız var ve bu değişim sizi karizmatik bir yeniliğe taşıyacak. Ayın ilk yarısında gelir kaynaklarınızı sorgulayacak ve yeni bir kariyer teklifiyle daha iyi olanaklara doğru yelken açacaksınız. Ayın ikinci yarısında piyango, miras, riskli yatırımlar gibi alanlarda şanslısınız ama unutmayın Uranüs gerileyeceği için yine de dikkatli olmalısınız. Merkür uzun yolculuklar ve çeşitli eğitimlerde sorun yaratacak. Dikkati elden bırakmayın!

KOVA: Medya çalışmaları ve dünyanın işleyişi hakkında net fikirlere ayın ilk haftasından itibaren ulaşacaksınız. İşlerin yavaşlaması ve ilişkilerin durağanlaşması yine aynı döneme denk gelecek. Dünya görüşünüz değişirken, iç dünyanız kararabilir. Yakınlarınızın sağlığı risk altında. Ayın ilk yarısında görünüşünüz ve yaşam stiliniz değişecek. Yurt dışı örnekler önünüzü açacak. Ayın ikinci yarısında evliliği veya ortaklığı düşündürecek gelişmeler, sürpriz bir şekilde yakın çevrenizde karşınıza çıkacak. Ödemeler konusunda dikkati elden bırakmayın! Merkür gerilemesi cezalı gecikmelere neden olabilir.

BALIK: Arkadaşlarınızla yüzleşmeler yaşayıp kendinizi sıkıntılı hissedeceğiniz bir başlangıçtan sonra; ayın ilk yarısında yakınlarınızın ameliyatla sağlığına kavuşması veya ruhsal gelişim yolunda bir duyguyu daha yakalamanız, sevinmenizi sağlayacak. Mali konularda durağanlığa hazır olmalısınız. Ayın ikinci yarısında iş alanınızda yenilikler yaşayacak ve yeni gelirler elde etme şansı bulacaksınız. Bu sürprizi iyi değerlendirmelisiniz. Ancak yakınlarla ilişkiler, evlilik ve ortaklık yanlış anlamaya kurban gidebilir! Merkür gerileyecek, dikkatli olun!

 ASTROLOJİ
 
Telif Hakkı © Haber Medya Grubu
RSS Samsun haber İletişim